Bil Bakalım – Genel Kültür Bilgi Yarışması 4.2 (Mod)

Bil Bakalım – Genel Kültür Bilgi Yarışması 4.2 (Mod)

(444)Games, Trivia License: Freeware

Description and MOD Information of Bil Bakalım - Genel Kültür Bilgi Yarışması for android

Download Link : yarisma.bilgi.com.bilgiyarismasi

Bil Bakalım – Genel Kültür Bilgi Yarışması Description: İnternetsiz oyunlar, ücretsiz oyunlar mı arıyorsunuz? 2020’nin en eglenceli bilgi yarışması oyunu şimdi sizlerle! Hemen ücretsiz indir ve internetsiz oyna!

Bil bakalım oyunu, keyifli ve öğretici bir genel kültür bilgi yarışması oyunudur. Diğer milyoner oyunlarından farklı olarak yalnızca bir oyun modundan oluşmaz, farklı modlarda farklı şekillerde kendinizi test etmenize olanak sağlayan bir bilgi yarismasidir. Futbol bilgi yarışması, tarih bilgi yarışması, doğru mu yanlış mı, soru cevap ve milyoner oyunları gibi farklı oyunlar kullanmak yerine, tek bir oyunla tüm bunlara erişme imkanına sahip olacak, farklı dallarda genel kültür yarışması yaparak kendinizi geliştireceksiniz.

Bil bakalım, binlerce sorudan oluşan soru kütüphanesi ile sizlere oldukça gelişmiş bir soru yelpazesi sunmaktadır. Her geçen gün yeni ve güncel sorular eklenmektedir. Soruların içeriği aşağıda da belirtilen onlarca farklı kategoriden oluşur :

• Tarih
• Coğrafya
• Sinema
• Futbol
• Müzik
• Matematik
• Bilim ve Teknoloji
• Sanat
• Spor
• Edebiyat
• Fizik
• Kimya
• Biyoloji

Bilgi, bu oyunla birlikte artık ulaşımı zor bir kavram değil. Soruları çöz, guncel bilgiler edin.

Bil Bakalım, güncel oyunlar arasındaki en iyi Türkçe zeka oyunudur. Oyundaki bir çok soru beyin yakan sorulardan oluşur.

Popüler oyunlar arasında ilk sıralarda yer alan bu bilgi yarişmasi oyunu, zeka soruları ve beyin yakan sorularla sizleri bir hayli zorlayacak! Seri bir şekilde soru cevap yaparak, genel kültürünüzü geliştirebilirsiniz.

IQ testi tadındaki soruları çözerken aynı zamanda KPSS genel kültür alanında da çalışma yapmış olacak, genel yetenek alanında kendinizi geliştireceksiniz.

Oyun, hiçbir izne gerek olmaksızın tamamen ücretsizdir, internetsiz olarak da oynanabilir.

%100 Türk yapımıdır. Türkçe zeka oyunu, quiz oyunu, bilgi yarismasi ve trivia oyunu sevenler, hemen buraya!

Uygulamanın boyutu oldukça düşüktür, telefonunuzda fazla yer kaplamaz. Küçük oyunlar ve yeni oyunlar arayanlar için birebirdir. Her daim guncel tutularak, guncel oyunlar kategorisinde yer alır.

Zeka oyunları, bilgi oyunları ve bilmece oyunları sevenler için harika bir bilgi yarismasi oyunudur! Beyin yakan sorular ve trivia soruları ile çok ama çok eğleneceksiniz!

Bizler, Eğlenceli Bilgi Oyunları tasarımcıları olarak, oyunlarımızda beyin yakan sorular ve zeka soruları bulundurarak, yeni ve eğlenceli bilgiler edinmenize katkı sağlamaya çalışıyoruz. Türkiye’nin en iyi bilgi oyunu olmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Bil bakalım, yeni getirilen güncellemeyle ödüllü bilgi yarışması haline gelmiştir. Rozetler bölümünde yer alan görevleri yerine getirerek rozet ödülleri kazanacak, enteresan bir bilgi edineceksiniz. Hadi, bilgi yarışması oyna, genel kültür kitapları karıştırmadan birçok guncel bilgiye eriş.

İyi Eğlenceler.
Looking for games without internet, free games? The funniest quiz game of 2020 is now with you! Download now for free and play without internet!

Guess the game is a pleasant and instructive general culture quiz game. Unlike other millionaire games, it is not just a game mode, it is an information contest that allows you to test yourself in different ways in different modes. Instead of using different games such as football quiz, history quiz, right or wrong, question and answer and millionaire games, you will have the opportunity to access all of these with a single game and you will develop yourself by making a general culture competition in different branches.

Guess, with a library of questions consisting of thousands of questions, it offers you a very advanced range of questions. New and updated questions are added every day. The content of the questions consists of dozens of different categories:

• History
• Geography
• Cinema
• Football
• Music
• Maths
• Science and technology
• Art
• Sport
• Literature
• Physics
• Chemistry
• Biology

Information is no longer a difficult concept to reach with this game. Solve questions, get current information.

Let’s see, it is the best Turkish intelligence game among the current games. Many questions in the game consist of brain-burning questions.

This information competition game, which is among the popular games, will challenge you with intelligence questions and brain-burning questions! By serially answering questions, you can improve your general culture.

While solving the questions in the IQ test taste, you will also be working in the field of KPSS general culture and you will develop yourself in the field of general talent.

The game is completely free without any permission and it can be played without internet.

It is 100% Turkish made. Turkish intelligence game, quiz game, knowledge contest and trivia game lovers, right here!

The size of the app is quite low, it does not take up much space on your phone. It is perfect for those who are looking for small games and new games. It is included in the current games category, always being updated.

It is a great knowledge contest game for those who love intelligence games, information games and puzzle games! You will have so much fun with brain burning questions and trivia questions!

As Designers of Fun Information Games, we try to contribute to acquiring new and fun information by having brain-burning questions and intelligence questions in our games. Turkey will continue to study the best information to make the game.

Guess what, it has become an award winning quiz with the new update. By performing the tasks in the Badges section, you will earn badge awards and get interesting information. Come on, play a quiz, access a lot of current information without mixing general culture books.

Have fun.
– Soru değiştir jokeri kullanıldığında doğru cevabın gösterilmesi özelliği eklendi.
– Yeni ve güncel sorular eklenerek soru kütüphanesi geliştirildi.

App of Bil Bakalım - Genel Kültür Bilgi Yarışması

App Name Bil Bakalım - Genel Kültür Bilgi Yarışması
Package Name yarisma.bilgi.com.bilgiyarismasi
Version 4.2
Rating ( 444 )
Size 7.9 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2020-06-27
Installs 100,000+
Category Games, Trivia
Developer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *